wtorek, 17 lipca 2012

Malowane poszewki (a lata wciąż nie ma)

Ponieważ ze względu na kapryśną i wciąż nieletnią pogodę kilka moich DIY projektów związanych z spray'owaniem i użyciem papieru ściernego (outdoor activities) zostało bezterminowo odłożonych, postanowiłam zająć się czymś, co można wykonać w domu.
Pomyślałam, że poduszki do nowych leżaków to dobry pomysł. Podpatrzyłam pomysł u Wioli, zresztą i pomysł i moją obietnicę wykonania ich znaleźć można tu.

Nie wywiązałam się do końca z obietnicy, bo za namową Męża obie poduszki otrzymały ten sam wzór. Dodałam od siebie numery, a co tam - niech będzie choć mała różnica i możliwość rezerwacji... Jeden wieczór i gotowe.

Wykorzystałam naturalne, bawełaniane poszewki o grubym splocie (za całe 6,95 za sztukę!). Chociaż malowanie na takiej fakturze nie poszło tak zupełnie łatwo i szybko. 


Problem tylko w tym, że nie wiem, kiedy miałyby one spełnić swą funkcję ogródkową, skoro ciągle pada. Dlatego póki co zostaną zaprezentowane w innych okolicznościach.10 komentarzy:

 1. Ale pięknie wyszły!!! Super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję. Jeszcze kocyki czekają na otrzymanie małych, nitowych cyferek do kompletu... Mam nadzieję szybko 'dokompletować'.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dominiko z tą ikeą to się chyba za szybko ucieszyłam. Faktycznie powstaje tam ten sklep sportowy, ale prawdopodobnie obok niego będzie IKEA. Takie mam wiadomości, ale czy prawdziwe to się okaże. Mam problem z otworzeniem u Wioli wzorów szablonu. Próbowałam to otworzyć w pracy, ale może mam blokadę na jej stronki. Czy Tobie udało się wydrukować wzór szablonu bez problemu? Spróbuję jeszcze w domku może się uda. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej Sylwia, wysłam Tobie na maila info, jak załadowałam szablon. Pozdrowionka!

   Usuń
  2. Dziękuję już przeczytałam.

   Usuń
 4. Great idea! And thanks a lot for your lovely comment. Yvonne

  OdpowiedzUsuń
 5. Weszlam tutaj od Sylwii:) i chyba zostane:) pozdrawiam..:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się i miło mi, że chcesz poobserwować moje różne rzeczy. To wzmaga mój entuzjazm do kolejnych działań! Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń